Menu Zavřeno

Kdy?

3. běh:  11.-13.3.2022


Přihlašování na 3. běh běží od 11.12. do 25.12.2021

Kde?

Inu, online 🙂

Za kolik?

Cena hry je 550 Kč. 

Transparentní info o rozpočtu celého larpu si můžete přečíst zde

Pokud se rozhodnete hru podpořit a poslat nám vyšší částku, budeme vám velmi vděční. 

Pokud naopak chcete, můžete si část poplatku odpracovat (pomocí na jiné hře spolku Rolling, administrativní prací, účastí na úklidové brigádě v našem skladu atp.) Stačí se nám ozvat a dohodneme se. Sleva musí být odpracována před datem konání hry.

Během celého procesu registrace (od možného losování přihlášenýchů z důvodu většího zájmu, než je kapacita hry, až po rozdělování postav) pro nás výše uhrazeného poplatku nehraje roli.

Hra je určena pro účastníky starší 15 let.

Storno podmínky

Po termínu zaplacení je storno poplatek 10% uhrazeného účastnického poplatku. Při odhlášení měsíc před hrou je storno poplatek 50% uhrazeného účastnického poplatku, při stornu 14 dní před hrou 100% uhrazeného účastnického poplatku.

Pokud je na odhlášené místo nalezen platící účastník či účastnice, lze vrátit i částku převyšující storno poplatek, maximálně však do výše 90% uhrazeného účastnického poplatku. Při stornu 50% se jedná o částku uhrazenou novým účastníkem, která převyšuje 50% uhrazeného poplatku původním účastníkem (do výše 90% uhrazeného účastnického poplatku). Při stornu 100% se jedná o částku uhrazenou novým účastníkem (do výše 90% uhrazeného účastnického poplatku).